İstanbul İli 2014 Yerel Seçimlerinde Kim Adaydı Kim Kazandı ?

Halit ÖZER 
 
MHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı 
 Halit Özeri Tanıyın
Ebru ÖZEVİN 
Ata şehir İlçesi Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı
 
Murat AY
Başakşehir Belediyesi Meclis Üyesi Adayı
 Adayı tanıyın
Dilara GÜNEŞ
Adalar Bağımsız Belediye Başkan Adayı
 
Vahdet ÇevikAKP logo
 
Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Adayı
Mine AKKOYUN
Ataşehir Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı
Mine Akkoyun
Gülten Altun İLHAN
Bakırköy Şenlikköy Mahallesi Muhtar Adayı
 Adayı Tanıyın
Afer IŞIKAk parti
Gültepe Meclis Üyesi Adayı
Adayı Tanıyın
Yaşar MERTOĞLU
Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Muhtar Adayı
 Adayı Tanıyın
Orhan GÜNGÖR
Esenyurt Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı
Orhan Güngör
Muhammet ADIGÜZEL
Sahrayı Cedit Mahallesi Muhtar Adayı
adayı tanıyın
Yakup ERDAL
Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı
Adayı Tanıyın




 AKP logo
AK PARTİ
 CHP logo
CHP
 MHP logo
MHP
 
 DP
 
DSP 
  
BDP
 
 SAADET
 BBP
HÜDA-PAR
HÜDA-PAR

Bağımsız 
BAĞIMSIZ
İSTANBUL 
BÜYÜK 
ŞEHİR

 Kadir TOPBAŞ

Kazandı

Mustafa Sarıgül


 

Rasim Acar

Ahmet Vefik ALP

 


Muammer Aydın

Sırrı Süreyya ÖNDER

 

 Selman ESMERER

 


Cevdet TELLİOĞLU

Bayram KARACAN


Süleyman GÖK

 Sedat İNAN

ADALAR Coşkun ÖZDEN 

Atilla Aytaç

Kazandı

Ersin ÖZTÜRK

 


Yusuf BAHAR

 

 

     Mehmet Gökçınar

Dilara GÜNEŞ
 

ARNAVUTKÖY

  Haşim    BALTACI

Kazandı


Ruhi Tuncel

Yüksel Emir


Yusuf Dal


ATAŞEHİR

Nimetullah TOPU

 


Battal İlgezdi

 Kazandı


Zeki Bulut

 


Leyla Servet

COŞKUN


 Noğman Yüksel


AVCILAR

Bayram ŞENOCAK

 


Handan TOPRAK

Kazandı

İnci Demirel




Ender Esiner


BAĞCILAR

Lokman Çağrıcı 

Kazandı

Muhammet Çakmak



Mesut Doğan


BAHÇELİEVLER

Osman DEVELİOĞLU

 Kazandı

 

Saffet Bulut

 


Halim Küçükali

Ramazan TOPUZ

 




Ali İhsan Gündoğdu

Abdurrahim ÇELİK

Adayı Tanıyın


BAKIRKÖY
Mehmet Emin ERTEKİN
Kazandı

Bülent Kerimoğlu 

 



Hayrettin ÖZTÜRK



 Ramazan Boyalık

Kenan TARHAN

BAŞAKŞEHİR


Mevlüt UYSAL

Kazandı

 

Özgür KARABAT

 


Zeki BULGAN

 





 Neşet Çevik 


BAYRAMPAŞA


Atilla Aydıner

 Kazandı

Bahri SİPAHİ

 

 


Mehmet Mert Toker

Recep AKAR

 




İsmail Acar


BEŞİKTAŞ


Zeynel Abidin Okul

Murat Haznedar

Kazandı

Burhan Akdağ

Ahmet KİBRİTÇİ

 





Murat Kutlu Sezen


BEYKOZ


Yücel ÇELİKBİLEK

 Kazandı

 

 Hızır YILMAZ

 

 


Ahmet KARAHAN

 


İbrahim FİŞEK



Devrim AVŞAR

 


Selman Yücel 

 





BEYLİKDÜZÜ


Yusuf UZUN

 

 

 

Ekrem İMAMOĞLU

Kazandı

 

Hüseyin BULUT

 




Celal USTACAN

Mustafa Hasan Öz

Emre YILDIZ

BEYOĞLU


Ahmet MİSBAH DEMİRCAN

 Kazandı

Aylin KOTİL

 

 

 

 

Osman Gür

İbrahim ÇETİNKAYA

 

 



Mustafa Kaya


BÜYÜK

ÇEKMECE


Celal BABAYİĞİT

 

 

Hasan AKGÜN

 kazandı

 


Hayri ERÇAĞ

 




 Mahmut Ustahaliloğlu  


ÇATALCA


Savaş Barutçu

 


Cem Kara

 Kazandı

İsmail İp



Serdar Taşar


ÇEKMEKÖY


Ahmet POYRAZ

 


Seyfettin Yıldırım Doğan Öztürk Balcı


Adem Boz





ESENLER


Tevfik Göksu
Kazandı

 

M.Aksal ÖRÜKLÜ



Erol Urhan




ESENYURT

Necmi KADIOĞLU

 Kazandı

 

Çetin ÇAPAN

 

 


 

Halit Özer

Ferhat Tunç

 


Abdullah İlkadlı


EYÜP


Remzi Aydın

Kazandı

 


Selami Çelebioğlu

 


Kamil Yıldız


   Celal Çoban


 

FATİH


 

Mustafa DEMİR

Kazandı

 

Sabri Erbakan

 


Metin Örel

 


Ali Kemal AKSOY




Lütfi KİBİROĞLU

 

 


 





GAZİ

OSMANPAŞA


 Hasan Tahsin Usta

Kazandı

 

Selahattin Meriç Mikail Aras


Bilal AY

 





GÜNGÖREN


Şakir Yücel Karaman

Kazandı
Ahmet Güzel



Abdulkadir Çelebi


KADIKÖY


Hurşit YILDIRIM

Akyurt Nuhoğlu

Kazandı




Bekir Cesur


KAĞITHANE

 Fazlı KILIÇ

Kazandı

Serdar Kurşun

Çetin Aygün

Zeki Kılıç UNAR



Hüsnü Bediroğlu
Zeynel Keskin

Adem Mamaç

 



Ekrem ŞİT

 

 


KARTAL


Temurhan YILDIZ

 

 

Altınok ÖZ

Kazandı

Müslim ŞAHANOĞLU

 

 


Şahin Kaya

 



 
  Ali İsmail Kızılgöz

Selim GENÇ

 



Ozan Bilgi 

MERRTER

 


KÜÇÜK

ÇEKMECE


 Temel KARADENİZ

Kazandı

Gökhan GÜMÜŞDAĞ

 

 


Muharrem Yıldız

Turan VAROL

 




  Varol Şahin 


MALTEPE

Edibe Sözen Yavuz

    Ali Kılıç
Kazandı

Arif Tevetoğlu

 


Gülay EZİBAY




    Mustafa Akın         


PENDİK


 

Salih  Kenan ŞAHİN

Kazandı


Tuncer Özyavuz

İbrahim Çoşkun


Mahmut Kılıç

    




SANCAKTEPE 

 İsmail Erdem

Kazandı

 

 Özgen Nama

 






 Recai Demiryürek


SARIYER

Mahmut Sedat ÖZSOY

 

 


 

 Şükrü GENÇ

Kazandı




Şükrü Dural


SİLİVRİ 

Tahir Sert

 

 

 

 Özcan Işıklar

Kazandı
Fatih Kınalı

Yılmaz KANDEMİR

Kadir Tokalı


SULTANBEYLİ 

Hüseyin KESKİN

Kazandı

 

Mustafa Çolak

Burak Can TANRIKULU




Halil İbrahim ARIKAN

 

 



SULTANGAZİ

 Cahit Altunay

Kazandı

 Ali Acar


Ömer YILMAZ



Hasan AKPINAR




ŞİLE 

 Can TABAKOĞLU

Kazandı

Aras ARSLAN

Erol Çelebi



Adnan İŞLEK

 




ŞİŞLİ 

Mukadder BAŞEĞMEZ

 Hayri İnönü

Kazandı

 


Veysel Güldoğan

Hülya Zeynep UYSAL




Engin Yılmaz

 





TUZLA 

 Şadi YAZICI

Kazandı

Cemil EKŞİ

 

Adil Erkoç

 


Yaşar TAŞKIRAN

 




    Ahmet Dikici 


ÜMRANİYE

Hasan Can 

Kazandı


Sacit Eyüboğlu
        Sabri ŞENEL



Yusuf Yüksel

 





ÜSKÜDAR

 

Hilmi TÜRKMEN

Kazandı

 

İhsan Özkes 

Habip Suiçmez

Kemal TURGUT

 




Yılmaz BAYAT

 

   



ZEYTİNBURNU

Murat AYDIN

Kazandı

 

Mustafa FAZLIOĞLU

 

Fetih Alparslan

Süleyman ULUOCAK

 



Yahya Kemal Hayırlıoğlu

 







 Belediye Meclisi Adayları
 AKP logo
AK PARTİ
 CHP logo
CHP
 MHP logo
MHP
 
DP
İşçi Partisi
İP
 
 SAADET
hdp logo
 
BBP
Bağcılar ilçesi 
Zeki BEYAZTAŞ
  Hüseyin CENGİZ   


       
Avcılar İlçesi
Özgül COŞKUN



Niler Albayrak

Pendik İlçesi 



Oben ÖZAYDIN


Maltepe İlçesi  -Esenkent




Ünal OKAY

Esenyurt İlçesi 

İlker Hakan TERZİOĞLU
 




Talat ÇELİK

Gaziosmanpaşa
Deniz ÜNAL















 

İstanbul İli Muhtar Adayları Muhtar Adayının Adı Soyadı
Kadıköy /  Bostancı Mahallesi muhtar adayı

Çekmeköy/Soğukpınar
 
Eyüp/Çıçır mahallesi 
 
Florya Şenlikköy Mahallesi
 
Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Muhtar Adayı

Pendik İlçesi Kavakpınar Mahallesi

Ümraniye/İnkılap Mahallesi
 
Ümraniye/ Ihlamurkuyu Mahallesi
 
Sarıyer Ferahevler Mahallesi

Beyoğlu/ Çatma Mescit Mahallesi

Pendik/Kaynarca Muhtar Adayı
 
Anadolu Yakası/Yeni Mahalle Muhtar Adayı
 
Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Muhtar Adayı

Fatih/Katip Kasım Mahallesi 
 
Beylikdüzü Muhtar adayı
 
Bağcılar !00.Yıl Muhtar Adayı
 
Sinanoba Muhtar Adayı 
 
Kıraç/Esenyurt
  
Kadıköy/Sahrayıcedit Muhtar Adayı

Esenyurt/Atatürk Mahallaesi
Seniha YÜRÜK

İrfan GÜNLER
 
Sönmez KARADAĞ
 
Fuat BİNGÖL
 
Gülten Altun İLHAN
 
Yaşar MERTOĞLU
 
Orhan KILIÇ

Kemal YILDIZ

   Beyali DEMİR 

Aydoğan FERAHLI
 
Uğur BAĞRIAÇIK

Ümit KAPLAN

Elif GİRGİN

Selahattin TOZKOPARAN

Osman AYDEMİR
 
Haydar Sarı 
 
Ali Kaya

Zerrin Dedeoğlu

Orhan Güngör
 
Muhammet Adıgüzel

 


 

 


Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.